Gamintojas: Nikwax
Prekės kodas: 634-NW103
Prieinamumas: sandėlyje 1 vnt.
€23.00
Be PVM: €19.01

Kiekis

Icon Užklausa apie šią prekę

Skalbiklio Nikwax® Tech Wash® 300 ml ir impregnavimo priemonės Nikwax® TX.Direct® Wash-in 300 ml komplektas. Skalbiklis + impregnavimo priemonė. Skirta drabužiams su “kvėpuojančia” membrana. 

  • Kvėpuojantys ir drėgmei atsparūs turistiniai drabužiai gaminami iš specialių medžiagų, todėl ir jų priežiūrai turi būti naudojamos specialios priemonės.
  • Nikwax® Tech Wash® pagamintas nenaudojant įprastiniams skalbikliams būdingų sudedamųjų dalių, kurios galėtų pakenkti kvėpuojančių drabužių membranoms (Gore-Tex®SympaTex®eVENTPermatex® ir Nikwax Analogy® ir pan.).
  • Tinka turistiniam inventoriui (palapinėms, pavėsinėms, markizėms, kuprinėms, krepšiams ir dėklams) skalbti. 

Kvėpuojančių drabužių su membranomis (Gore-Tex®SympaTex®eVENTPermatex® ir Nikwax Analogy® ir pan.) vandens apstūmimo savybes žymiai pagerina apdorojimas impregnavimo priemone Nikwax® TX.Direct®

Impregnuoti rekomenduojama drabužius išskalbus arba tarp skalbimų. Prieš impregnavimą skalbinių džiovinti nereikia. Gaminių apdorotų Nikwax® TX.Direct® nereikia džiovinti džiovyklėje ar kitaip sušildyti tam, kad suaktyvėtų vandens atstūmimo savybės. Tai ypač aktualu nenaujiems gaminiams su klijuotomis siūlėmis, kurias pašildymas gali paveikti neigiamai.

Visos Nikwax®  impregnavimo priemonės gaminamos vandens pagrindu.