Gamintojas: LIQUI MOLY
Prekės kodas: 4065
Prieinamumas: sandėlyje 11 vnt.
€7.30
Be PVM: €6.03

Kiekis

Icon Užklausa apie šią prekę

KONDICIONAVIMO SISTEMOS GAIVIKLIS (4065)

 

Šis gaiviklis per trumpą laiką (~10min.) pašalina nemalonius kvapus automobilio salone, kuriuos sukelia kondicionavimo sistemoje ar ventiliacijos kanaluose susidarančios bakterijos, pelėsiai ir kiti nešvarumai.  Gaiviklio naudojimas paprastas, nenuimant salono filtro. Po naudojimo automobilio salone ilgam išlieka gaivus kvapas. Gaiviklis taip pat apsaugo nuo galimų alerginių reakcijų dėl minėtų nešvarumų. 

NAUDOJIMAS: Užvesti variklį ir įjungti oro kondicionierių maksimaliu recirkuliacijos režimu nukreipiant oro pūtimą į kojas. Gaiviklį atidaryti, paspausti apsauginę plastmasinę detalę ir leisti padėti ant žemės, po keleivio sėdynes, šalia vairuotojo kojomis. Išlipti iš automobilio ir leisti ~10min. gaivikliui veikti. Po dešimties minučių užgesinti automobilio variklį ir pravėdinti automobilį.

DĖMESIO! Ypač degios dujos. Labai degus skystis ir garai. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/karštų paviršių/žiežirbų/atviros liepsnos. Nerūkyti. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. 33,25% sudėties yra degi medžiaga.

Gamintoja: LIQUI MOLY GmbH, Vokietija

Talpa 150 ml.