Gamintojas: HONDA
Prekės kodas: 10000136276
Prieinamumas: Dėl prieinamumo teiraukitės
€11 000.00
Be PVM: €9 090.91

Kiekis

Icon Užklausa apie šią prekę

Registruojamas "Regitroje"

Neįtikėtina galia, veržlus charakteris ir neprilygstamos važiavimo bekele charakteristikos. Sportiškas ir ypač populiarus „ATV“ tipo modelis „Honda Rincon TRX680AT“ pasižymi išsiskiriančiu dizainu ir savo klasei neįprastai mažu svoriu.
675 cm3 darbinio tūrio, skysčiu aušinamas variklis − pirmasis „Honda ATV“ variklis, turintis 40 mm elektroninio kuro įpurškimo sistemą „PGM-FI“, kuri leidžia „ATV“ išlikti efektyviam, galingam ir ekonomiškam net važiuojant dideliu greičiu. Dėl „Honda“ automobiliams sukurtos automatinės, trijų pakopų pavarų dėžės, turinčios atbulinę pavarą ir variklio išvystomą galią ratams perduodančios per hidraulinius transformatorius šis „ATV“ pasiruošęs patiems sunkiausiems išbandymams.
Kadangi motociklo konstrukcijoje nėra pavaros diržo, visiškai išnyksta tikimybė, kad esant drėgnam orui motociklas praras savo galią arba diržas praslys. Jeigu reikia, automatinę pavarų dėžę galima perjungti į rankinio valdymo režimą, o „TraxLocTM“ tipo vairo valdymas leidžia perjungti priekinės arba atbulinės eigos pavaras.
Vieno cilindro, „TRX680AT“ tipo, skysčiu aušinamas variklis pasižymi tempti, kroviniams pervežti arba gamtai tyrinėti pakankama galia. Tam, kad galėtumėte išnaudoti visas mašinos galimybes, „Rincon“ turi daug įvairių funkcijų, kurios gali jums padovanoti neužmirštamų akimirkų ir pojūčių. Automatinė pavarų dėžė „2WD/4WD“ su elektroniniu valdymu yra tokia pat, kokia naudojama ir miesto visureigiuose. Ji sugeba efektyviai perduoti variklio galią ratams. Važiavimo kokybė labai stebina. Visa tai pasiekiama dėl didelio ir minkšto krėslo, visų keturių ratų nepriklausomos pakabos, specialaus galinės pakabos vožtuvo, radialinių padangų (tokių pat, kaip ir miesto visureigių) ir lengvai valdomo vairo mechanizmo. Specialius tvirtinimus turinčios kaladėlės, įstatytos į priekinius, dviejų diskų stabdžius, leidžia sumažinti stabdymo kelią.
Pradedant elegantišku prietaisų skydeliu ir automobiliams būdingomis priekinėmis grotelėmis bei žibintais ir baigiant tokiomis komforto funkcijomis, kaip užvedimas rakteliu, plaunamas oro filtras, talpus kuro bakas – visa tai aukštos „Rincon TRX680AT“ kokybės bei puikių eksploatacinių savybių garantas. Visi šie privalumai leidžia „ATV“ tapti savo klasės lyderiu.