Gamintojas: CFMOTO
Prekės kodas: ZFORCE1000 SPORT
Prieinamumas: sandėlyje 1 vnt.
€12 990.00
Be PVM: €10 735.54

Kiekis

Icon Užklausa apie šią prekę

Jei ieškote didžiųjų nuotykių, jums ieškoti nebereikia, nes yra „ZFORCE“. „ZFORCE“ visureigės transporto priemonės eksploatacinės savybės, įskaitant nepriekaištingą naująjį „1000 Sport“, yra sukurtos taip, kad atlaikytų jūsų ekstravagantiškas keliones bekele.

Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T1b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.

 

Techniniai duomenys:

Variklis

Tipas                                     Dviejų Cilindrų V-Twin, Skysčiu Aušinamas, Keturtaktis, 8-Vožtuvų, SOHC
Kubatūra 962.6 cc
Eiga x Diametras 91 × 74 mm
Kompresija 10.6:1
Sukimo Momentas 82 N•m / 6750 rpm
Maksimali Galia 59 kW / 7500 rpm
Degimas ECU “BOSCH”
Perdavimas Variatorius “CVTECH”
Kuro Padavimas                                    EFI (Įpurškimas)

 

Važiuoklė

Pavaros                                                    L-H-N-R-P, 2WD/4WD/4WD Su Blokiruote
Stabdžiai Hidrauliniai, 4 Stabdžių Diskai
Pakaba Priekis: Dviejų Svirčių Nepriklausoma Pakaba
Galas: Torsioninė Pakaba
Amortizatoriai   Dujiniai
Ratlankiai Priekis: 14 x 7.0 AT, Aliuminis;
Galas: 14 x 8.0 AT, Aliuminis
Padangos                                         Priekis: 27 x 9-14; Galas: 27 x 11-14
Vairo Stiprintuvas  Taip

 

Matmenys 

Ilgis x Plotis x Aukštis 3135 × 1820 × 1820 mm
Ratų Bazė 2285 mm
Prošvaisa 310 mm
Svoris (Su Skysčiais ir degalais)        690 kg
Max. Bagažinių Krova 360 kg
Degalų Bako Talpa 36.5 L
Maksimalus Greitis 60 km/h (120 km/h)
Sėdimų Vietų 2
Spalvos Raudona / Pilka / Sidabrinė

 

  • Po daugiau nei du dešimtmečius naudoto skysčiu aušinamo CFMOTO variklio atsirado 962.6cc V2 tipo variklis, naudojamas „ZFORCE 1000 Sport” visureigėje transporto priemonėje. DOHC tipo variklis (variklis, kurio galvutėje yra du paskirstymo velenėliai) su 8 vožtuvais, kuriame naudojama elektroninė kuro įpurškimo sistema, yra 59 kw galingumo, kuris transporto priemonei per keturias sekundes leidžia įsibėgėti nuo 0 iki 50 metrų.
  • Elektroninė kuro įpurškimo sistema (EFI) kartu su elektroniniu droselinės sklendės valdymu užtikrina tikslų degalų parametrų, nuo kuro lygio iki temperatūros pokyčių, matavimą besikeičiančiomis sąlygomis. Labai tiksliai kontroliuojamas kuro įpurškimas užtikrina švarų kuro sudeginimą, greitą droselio atsaką ir optimalų degalų naudojimo efektyvumą  varikliui dirbant bet kokiomis apsukomis.

  • Keturių ratų nepriklausoma pakaba užtikrina nepriekaištingą kontrolę ir valdymą važiuojant nepaprastomis bekelės sąlygomis. „ZFORCE 1000 Sport“ didelė pakabos eiga, kuri priekyje siekia 170 mm, gale – 180 mm, su 310 mm prošvaisa ir gerai veikiančiais pneumatinės pakabos amortizatoriais su reguliuojama spyruoklės apkrova skirti prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų.
  • Keturių ratų nepriklausoma pakaba užtikrina nepriekaištingą kontrolę ir valdymą važiuojant nepaprastomis bekelės sąlygomis. „ZFORCE 1000 Sport“ didelė pakabos eiga, kuri priekyje siekia 170 mm, gale – 180 mm, su 310 mm prošvaisa ir gerai veikiančiais pneumatinės pakabos amortizatoriais su reguliuojama spyruoklės apkrova skirti prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų.

  • „ZFORCE 1000 Sport“ modeliuose yra įrengta elektroninė vairo stiprintuvo sistema, kuri leidžia tiksliai ir patikimai valdyti transporto priemonę važiuojant bet kokiu greičiu. Nepriekaištingai sureguliuota vairo stiprintuvo greičiui jautri sistema palengvina vairavimą važiuojant nedideliu greičiu, tuo pačiu užtikrina, kad transporto priemonė greitai reaguotų į vairo pasukimus ir būtų stabili važiuojant didesniu greičiu.

  • Dvigubas duslintuvo antgalis pastiprina variklio veikimą ir „ZFORCE 1000 Sport“ transporto priemonei suteikia sportišką, antrinės rinkos išvaizdą.

  • Dėl naujo bepakopės transmisijos (CVT) dizaino nebelieka šlapio tipo sankabos, dėl to efektyviai naudojamas didžiulis V2 tipo variklio sukimo momentas, kad greitis didėtų sklandžiai ir nepastebimai bei būtų išlaikytas geras sukibimas su kelio danga.

Įranga

TFT rodmenys, LED tipo galiniai, priekinia žibintai, kablys Su el. išėjimu, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, šoninės durys, reguliuojamos sėdynės, reguliuojamas vairas, lengvo lydinio ratlankiai, T1b tipo patvirtinimas.