Gamintojas: CFMOTO
Prekės kodas: 800MT-Touring
Prieinamumas: sandėlyje 1 vnt.
€11 400.00
Be PVM: €9 421.49

Galimi pasirinkimai

Kiekis

Icon Užklausa apie šią prekę

Įsigijusiems motociklą  mūsų Mototop moto centre pirmą patikrą ir aptarnavimą padovanosime!  Akcijos laikas ribotas!
 
800MT Touring:
Kelias ne visuomet pasitaiko pažįstamas ir lengvai įveikiamas. Kiekvieno nežinomo kelio posūkyje laukia nauji atradimai. Kartais nežinome, kur tas kelias mus veda, tačiau mums tai nerūpi. Pasinerkite į stiprias laisvės ir adrenalino emocijas. Kiekviena diena bus įkvepianti. Svarbiausia kelionės dalis yra ne tai, kas mūsų laukia, o kur mus nukelia mintys nuotykių metu. Su CFMOTO 800MT, jūsų kelionių kompasas bus atstatytas iš naujo.
 
KOMPLEKTACIJA:
 • STIPININIAI RATLANKIAI CFMOTO 800MT Touring aprūpintas “cross-spoke” stipininiais ratlankiais, didinantys pasipriešinimą kelio nelygumams ir mažinantys rato svorį. Kelionės metu šie ratai susidoroja su sudėtingomis kelio sąlygomis bei pasižymi nesudėtingu taisymu esant būtinybei.
 • PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIAI - vairuotojui suteikta galimybė patikrinti padangų slėgio meniu ir aptikti pokyčius bet kuriuo kelionės metu. Taip pat galimas padangų slėgio koregavimas, norint prisitaikyti prie skirtingų kelio ruožų ir užtikrinti pravažumą.
 • VAIRO STABILIZATORIUS – nelygi kelio danga dažnai sukelia nepatogumų vairuotojui, staigūs pakilimai bei nusileidimai gali daryti žalą motociklo pakabai. Stabilizatorius padeda vairuotojui išvengti nuovargio, vairą išlaikyti tiesioje padėtyje kaip ir motociklui padeda susidoroti su sudėtinga kelio danga gausia akmenų bei nelygumų taip apsaugantis motociklo pakabą.
 • KRUIZO KONTROLĖ – greičiui esant 40km/h virš ketvirtosios pavaros, vairuotojui pasirinkus autopiloto funkciją, galimas greičio didinimas bei mažinimas naudojantis RES ir SET valdymo mygtukais. Maksimalus greitis naudojant autopilotą – 120km/h. Su šios funkcijos pagalba, vairuotojas galės palaikyti stabilų greitį nenaudojant akseleratoriaus. Visa tai užtikrins patogumą kelionės metu, sumažins nuovargio riziką bei padidins ekonomiškumą pašalinant nereikalingus greičio pokyčius.
 • BI-DIRECTIONAL QUICKSHIFTER – greitas pavarų perjungimas. Kartu su šia sistema, vairuotojui sankabą tereiks naudoti parkuojant motociklą bei norint jį užkurti.
 • ”CF-SC” – praslystanti sankaba užtikrina pavarų perjungimo sklandumą, tuo pačiu saugodama motociklo variklį nuo žalos, kurią daro žemesnės pavaros permetimas. Taip suteikiamas dar komfortiškesnis bei saugesnis motociklo valdymas.
 • TFT prietaisų skydelis – Apps funkcija susijungimas su telefonu ir vietos sekimas, maršrutai, saugumas sms perspėjimai apie moto pajudinimą.
 • APSAUGINIAI LANKAI – CFMOTO 800MT standartiškai komplektacijoje turi originalius apsauginius lankus, kurie visiškai atitinka kelių taisykles. Apsauginiai lankai yra unikaliai integruoti į priekinės dalies dizainą, kas suteikia išskirtinę ir galingą išvaizdą, kuri maksimaliai apsaugo degalų baką, priekinį ir pagrindinį rėmus.
 • Šildomos rankenos.
 • Šildoma vairuotojo sėdynė.
 • KYB – amortizatoriai suteikianti geresnį valdymą. Kelioninio vairavimo reikalavimams pasiekti, priekinės pakabos eiga siekia 160mm. 20-ies žingsnių apkrovos, suspaudimo ir atšokimo reguliavimas – galinės pakabos eiga siekia 150mm. Visą tai 800MT suteikia užtikrintumo ir stabilumo įvairiuose kelio ruožuose.
 • Galiniai LED žibintai, priekiniai automatiniai LED žibintai, automatiniai posūkiai, rūko žibintai,
 • USB jungtis.
 • Rankų apsaugos.
 • Apsauga nuo vėjo.
 • Variklio apsaugos.
 • Daiktadėžių tvirtinimai (daiktadėžės parduodamos atskirai).
VARIKLIS: 
CFMOTO 800MT aprūpintas, su KTM pagalba sukurtu, 799cc skysčiu aušinamu dviejų cilindrų varikliu. Su 67 kW esant 9250 aps./min ir  75 Nm esant 8000 aps./min., 800MT siūlo puikų variklio našumas. Verta paminėti, kad variklyje įmontuotas 75 laipsnių darbinis velenas, kuris sukuria V-Twin variklio žemų apsukų traukos charakteristikas. Dėl kompaktiško variklio dydžio šis yra arčiau kelio dangos taip pagerindamas motociklo valdymą.
 
Tipas Dviejų cilindrų Inline, skysčiu aušinamas, keturtaktis
Kubatūra 799 cc
Kompresija 11.6:1
Sukimo momentas 75 N•m / 8000 rpm
Maksimali galia 67 kW / 9250 rpm (89.8 hp / 9250 rpm)
Degimas ECU “BOSCH”
Pavaros 6
Sankaba Šlapia, praslystanti
Važiavimo rėžimai Sport, Rain
Kuro padavimas EFI (įpurškimas)

 

VAŽIUOKLĖ:

AMORTIZATORIAI KYB – Motociklo priekyje sumontuota KYB versto tipo teleskopinė šakė suteikianti geresnį valdymą. Kelioninio vairavimo reikalavimams pasiekti, priekinės pakabos eiga siekia 160mm. 20-ies žingsnių apkrovos, suspaudimo ir atšokimo reguliavimas – galinės pakabos eiga siekia 150mm. Visą tai 800MT suteikia užtikrintumo ir stabilumo įvairiuose kelio ruožuose. Šakių vamzdžiai, apsaugoti plastiku, integruotu į priekinio rato gaubtą, užtikrinant didesnę apsaugą.
STABDŽIAI J.JUAN – Juan 320mm priekiniai dviejų diskų stabdžiai su keturių stūmoklių radialiniais suportais. Galiniai stabdžiai taip pat firminiai J. Juan 260mm vieno disko bei dviejų stūmoklių suportais. Stabdymo efektyvumas yra pirmaujantis pramonėje.
ABS – CFMOTO 800MT posūkių ABS sistema kontroliuoja galią ir stabdymo jėgą posūkiuose. Užtikrina maksimalų stabilumą ir sukibimą net ir staigaus stabdymo atveju.
MAXXIS PADANGOS – CFMOTO 800MT Touring aprūpintas MAXXIS daugiafunkcinėmis nekamerinėmis padangomis bei stipininiais ratlankiais. Priekinio rato matmenys 110/80 R19, galinio – 150/70 R17. Dėka kokybiškos gumos sudėties bei griežtos kokybės kontrolės padangos turi puikų atsparumą dilimui, sukibimą asfaltuotuose ir neasfaltuotuose keliuose ir yra visiškai tinkamos ilgoms kelionėms.
STIPININIAI RATLANKIAI – CFMOTO 800MT Touring aprūpintas “cross-spoke” stipininiais ratlankiais, didinantys pasipriešinimą kelio nelygumams ir mažinantys rato svorį. Kelionės metu šie ratai susidoroja su sudėtingomis kelio sąlygomis bei pasižymi nesudėtingu taisymu esant būtinybei.

MATMENYS:

Ilgis x plotis x aukštis 2234 x 853 x 1277 mm
Ratų bazė 1531 mm
Sėdynės aukštis ≤825 mm
Prošvaisa ≥190 mm
Svoris (pilnai paruošto t.y. su skysčiais ir degalais) ≤231 kg(be daiktadėžių)
Degalų bako talpa ≥19 L
Spalvos Mėlyna

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

 • CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
 • CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
 • CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
 • CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Kanadoje, Australijoje
 • CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją.

 
Susijusios prekės