Gamintojas: SONAX
Prekės kodas: 339200
Prieinamumas: 2-3 dienos
€6.79
Be PVM: €5.61

Kiekis

Icon Užklausa apie šią prekę

SONAX universalus purškiamas MoS2 tepalas yra patikima tepimo medžiaga elektros kontaktams ir kitoms automobilių dalims. Šis universalus tepalas apsaugos nuo korozijos ir drėgmės, bei pašalina drėgmę. Galima naudoti elektros instaliacijos, elektros kontaktų apsaugai ir akumuliatorių gnybtams. Taip pat šis produktas padės apsaugoti nuo elektros srovės nuotėkio.

Produktas greitai ir efektyviai padeda atsukti „prikepusius“, surūdijusius varžtus ir užtikrina tolygų judančių dalių veikimą. Ši SONAX universalus purškiamas MoS2 tepalas puikiai sutepa visas judančias variklio dalis, varžtus, veržles ir kitas dalis, apsaugodamas jas nuo korozijos ir oksidacijos. Puikiai pašalina esamas rūdis, taip pat neleidžia joms atsinaujinti, pašalina drėgmę. Galima naudoti kaip automobilio variklio apsaugą. Šis produktas pašalins ir automobilyje ir buityje atsirandančius įvairių detalių girgždesius.

 

Talpa 300ml

NAUDOJIMAS:  Buteliuką prieš naudojimą supurtyti. Purkšti plonu sluoksniu. Leiskite priemonei pradėti veikti. Nuvalykite perteklių  servetėlėmis, šluostėmis.

https://youtu.be/xgicF9my7R8